BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 8691711
nr 869 1711
Spegellampetter
Ett par, kompletterade, "O Skogsberg", höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:08:18
12/1 15:34:27